R474N310000A1M jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 479
0.1 µF Kondensatory warstwowe 440V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R474N310000A1M
Numer produktu DigiKey
399-R474N310000A1M-ND
Producent
Numer produktu producenta
R474N310000A1M
Opis
CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,276" (26,50mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,634" (16,10mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
440V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)