R463N347000N0K nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 7
0.47 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R463N347000N0K
Numer produktu DigiKey
399-5985-ND
Producent
Numer produktu producenta
R463N347000N0K
Opis
CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
R463N347000N0K Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,276" (26,50mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,634" (16,10mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V