R463N333050H7K
Numer produktu DigiKey
399-R463N333050H7K-ND
Producent
Numer produktu producenta
R463N333050H7K
Opis
CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Szczegółowy opis
0.33 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R463N333050H7K Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,236" (26,50mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,594" (15,10mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V