R463I3100JBM1K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 762
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 15
W magazynie: 800
0.1 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R463I3100JBM1K
Numer produktu DigiKey
399-R463I3100JBM1K-ND
Producent
Numer produktu producenta
R463I3100JBM1K
Opis
CAP FILM SAFETY/EMI SUPP RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
R463I3100JBM1K Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,437" (11,10mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V