R463I26805001K
Numer produktu DigiKey
399-12678-ND
Producent
Numer produktu producenta
R463I26805001K
Opis
CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.068 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R463I26805001K Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,437" (11,10mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V