PHV223HKL4250ME4
Numer produktu DigiKey
399-PHV223HKL4250ME4-ND
Producent
Numer produktu producenta
PHV223HKL4250ME4
Opis
CAP ALUM HYB 2500UF 20% 25V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2500 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 146mOhm 2000h przy 125°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Producent
KEMET
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taca
Zastosowania
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Funkcje
Silne drgania
Typ
Hybrydowy
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
6.04 A @ 100 Hz
Pojemność
2500 µF
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
30.2 A @ 100 kHz
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,177" (29,90mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
146mOhm