PFR5681K100J11L16.5TR18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
WIMA
W magazynie: 17 829
Arkusz danych
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Nowości w DigiKey
680 pF Kondensatory warstwowe 63V 100V Polipropylen (PP) Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PFR5681K100J11L16.5TR18
Numer produktu DigiKey
399-PFR5681K100J11L16.5TR18TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PFR5681K100J11L16.5TR18
Opis
PHE450RD6180JR06L2
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,177" (7,20mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V