PES227NKP3750QE4
Numer produktu DigiKey
399-PES227NKP3750QE4-ND
Producent
Numer produktu producenta
PES227NKP3750QE4
Opis
ALU CAP 750UF 80V SMD CROWN
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
750 µF 80 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Niestandardowy SMD 105mOhm przy 100Hz 6300h przy 125°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taca
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
4.935 A @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
14.664 A @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
1,693" x 0,709" (43,00mm x 18,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-10%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,697" (17,70mm)
Napięcie - znamionowe
80 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
1,994" x 0,610" (50,65mm x 15,50mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
105mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
6300h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
Niestandardowy SMD
Temperatura robocza
-40°C - 125°C