PEH506YDG3470M3
Numer produktu DigiKey
399-PEH506YDG3470M3-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEH506YDG3470M3
Opis
CAP ALUM SNAP-IN 85C
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask - 3 odprowadzenia 210mOhm przy 100Hz 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
PEH506YDG3470M3 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.7 A @ 100 Hz
9.3 A @ 100 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,047" (52,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
210mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C