PEH506VCC3180M2
Numer produktu DigiKey
399-PEH506VCC3180M2-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEH506VCC3180M2
Opis
CAP ALUM SNAP-IN 85C
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
180 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 630mOhm przy 100Hz 3000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
PEH506VCC3180M2 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.3 A @ 100 Hz
5.1 A @ 100 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Napięcie - znamionowe
400 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,260" (32,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
630mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 1 464 wyświetl teraz
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
1 464W magazynie