PEH228NLP3820QE4
Numer produktu DigiKey
399-PEH228NLP3820QE4-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEH228NLP3820QE4
Opis
ALU CAP 820UF 80V RADIAL CROWN
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
820 µF 80 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zacisk lutowany 86mOhm przy 100Hz 2000h przy 150°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taca
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.275 A @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
6.5 A @ 5 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,600" (15,24mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,717" (18,20mm)
Napięcie - znamionowe
80 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,445" (36,70mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
86mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 150°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zacisk lutowany
Temperatura robocza
-40°C - 150°C