PEH169VA3100QU2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zaciski główkowe 740mOhm przy 100Hz 14000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PEH169VA3100QU2
Numer produktu DigiKey
399-PEH169VA3100QU2-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEH169VA3100QU2
Opis
CAP ALUM SCREW TERM 105C
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PEH169VA3100QU2 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.5 A @ 100 Hz
4.9 A @ 10 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,512" (13,00mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,441" (36,60mm)
Napięcie - znamionowe
400 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,067" (52,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
740mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
14000h przy 85°C