PEH169RD3680QU2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
680 µF 200 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zaciski główkowe 250mOhm przy 100Hz 7000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PEH169RD3680QU2
Numer produktu DigiKey
399-PEH169RD3680QU2-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEH169RD3680QU2
Opis
CAP ALUM SCREW TERM 105C
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PEH169RD3680QU2 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Skrzynka
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.2 A @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
7.9 A @ 10 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,512" (13,00mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,441" (36,60mm)
Napięcie - znamionowe
200 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
3,760" (95,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
250mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
7000h przy 105°C