PEG226KL4270QE4
Numer produktu DigiKey
399-PEG226KL4270QE4-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEG226KL4270QE4
Opis
CAP ALUM 2700UF 40V AXIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2700 µF 40 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 32mOhm przy 100Hz 2000h przy 150°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PEG226KL4270QE4 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Parametry znamionowe
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
9.765 A @ 100 Hz
Pojemność
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
27.9 A @ 5 kHz
Tolerancja
-10%, +30%
Rozmiar / wymiar
0,795" x 1,681" (20,20mm x 42,70mm) (śr. x dł.)
Napięcie - znamionowe
40 V
Typ mocowania
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
32mOhm przy 100Hz
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 150°C