Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
KEMET
W magazynie: 250
Arkusz danych
22 µF 63 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3,4Ohm przy 100Hz 2000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PEG124MA2220QL1
Numer produktu DigiKey
399-7533-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEG124MA2220QL1
Opis
CAP ALUM 22UF 63V AXIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PEG124MA2220QL1 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
134 mA @ 100 Hz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,787" (10,00mm x 20,00mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
-10%, +30%
Typ mocowania
Napięcie - znamionowe
63 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,4Ohm przy 100Hz