PEG124KB2680QL1
Numer produktu DigiKey
399-7535-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEG124KB2680QL1
Opis
CAP ALUM 68UF 40V AXIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 µF 40 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1,4Ohm przy 100Hz 2000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PEG124KB2680QL1 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Seria
Polaryzacja
Biegunowe
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
221 mA @ 100 Hz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,394" x 1,142" (10,00mm x 29,00mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
-10%, +30%
Typ mocowania
Napięcie - znamionowe
40 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,4Ohm przy 100Hz