PEB227NKL3520QE4
Numer produktu DigiKey
399-PEB227NKL3520QE4-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEB227NKL3520QE4
Opis
ALU CAP 520UF 80V SMD VERTICAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
520 µF 80 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 149,9mOhm przy 100Hz 1500h przy 150°C
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Parametry znamionowe
Opakowanie
Taca
Zastosowania
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.568 A @ 100 Hz
Pojemność
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
4.48 A @ 5 kHz
Tolerancja
-10%, +30%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,669" (17,00mm)
Napięcie - znamionowe
80 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,177" (29,90mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
149,9mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1500h przy 150°C