P410QM223M300AH101
Numer produktu DigiKey
399-12047-ND
Producent
Numer produktu producenta
P410QM223M300AH101
Opis
FILTER RC 100 OHMS/22NF TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RC EMI Filtry Pierwszy Zamówienie Dolnoprzepustowe 1 kanał R = 100Ohm, C = 22nF Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P410QM223M300AH101 Modele
Kategoria
Wartości
R = 100Ohm, C = 22nF
Producent
KEMET
Ochrona przez wyładowaniami elektrostatycznymi
Brak
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Napięcie - znamionowe
300V~
Typ
Dolnoprzepustowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rząd filtra
Pierwszy
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Technologia
RC
Rozmiar / wymiar
0,728" x 0,287" (18,50mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Liczba kanałów
1
Wysokość
0,512" (13,00mm)