P409EL474M275AH221
Numer produktu DigiKey
399-12046-ND
Producent
Numer produktu producenta
P409EL474M275AH221
Opis
FILTER RC 220 OHMS/0.47UF TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RC EMI Filtry Pierwszy Zamówienie Dolnoprzepustowe 1 kanał R = 220Ohm, C = 0,47µF Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P409EL474M275AH221 Modele
Kategoria
Wartości
R = 220Ohm, C = 0,47µF
Producent
KEMET
Ochrona przez wyładowaniami elektrostatycznymi
Brak
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Napięcie - znamionowe
275V~
Typ
Dolnoprzepustowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rząd filtra
Pierwszy
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Technologia
RC
Rozmiar / wymiar
1,201" x 0,602" (30,50mm x 15,30mm) (dł. x szer.)
Liczba kanałów
1
Wysokość
0,866" (22,00mm)