MPX1D1264L6R8
Numer produktu DigiKey
399-MPX1D1264L6R8TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-MPX1D1264L6R8CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-MPX1D1264L6R8DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MPX1D1264L6R8
Opis
FIXED IND 6.8UH 14A 12.3 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 14 A Maks. 12,3mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MPX1D1264L6R8 Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 12,3mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
10MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,520" x 0,492" (13,20mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,252" (6,40mm)
Prąd znamionowy (A)
Bazowy numer produktu
Prąd - nasycenia (Isat)
16A