MPLCG0530L1R0
Numer produktu DigiKey
399-10981-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-10981-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-10981-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MPLCG0530L1R0
Opis
FIXED IND 1UH 7.4A 14.6 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 7.4 A Maks. 14,6mOhm Niestandardowe Niska rezystancja dla prądu stałego (DCR), niskie straty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MPLCG0530L1R0 Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 14,6mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Funkcje
Niska rezystancja dla prądu stałego (DCR), niskie straty
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,197" (5,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd znamionowy (A)
Bazowy numer produktu
Prąd - nasycenia (Isat)
5,6A