MMK5333K50J01L4BULK jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 1 231
Arkusz danych
0.033 µF Kondensatory warstwowe 30V 50V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMK5333K50J01L4BULK
Numer produktu DigiKey
399-MMK5333K50J01L4BULK-ND
Producent
Numer produktu producenta
MMK5333K50J01L4BULK
Opis
CAP FILM 0.033UF 10% 50VDC RAD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMK5333K50J01L4BULK Modele
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,098" (7,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Nieaktualne
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
30V
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V