MMK10104K250A01L3.6KBULK jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
WIMA
Nowości w DigiKey
Ilustracja dla MMK10104K250A01L3.6KBULK jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMK10104K250A01L3.6KBULK
Numer produktu DigiKey
399-MMK10104K250A01L3.6KBULK-ND
Producent
Numer produktu producenta
MMK10104K250A01L3.6KBULK
Opis
100NF2 10%V
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, metalizowany Promieniowe
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,157" (13,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V