M551B348M008AG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
3400 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowo-polimerowe 8 V Moduł M55 30mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
M551B348M008AG
Numer produktu DigiKey
M551B348M008AG-ND
Producent
Numer produktu producenta
M551B348M008AG
Opis
CAP TANT POLY 3400UF 8V CHAS MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
M551B348M008AG Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Seria
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Moduł M55
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
1,906" x 1,110" (48,40mm x 28,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
3400 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,445" (11,30mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,453" (11,50mm)
Napięcie - znamionowe
8 V
Kod rozmiaru producenta
B
Typ
Hermetyczne zamknięcie
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30mOhm przy 100kHz