M550B688K008AG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
6800 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowo-polimerowe 8 V Moduł M55 15mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
M550B688K008AG
Numer produktu DigiKey
M550B688K008AG-ND
Producent
Numer produktu producenta
M550B688K008AG
Opis
CAP TANT POLY 6800UF 8V CHAS MNT
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
M550B688K008AG Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Rozmiar / wymiar
2,051" x 1,992" (52,10mm x 50,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
6800 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,520" (13,20mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
8 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
15mOhm przy 100kHz