M3253506E2X335KZMB
Numer produktu DigiKey
1001-2522-1-ND - Taśma cięta (CT)
1001-2522-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
M3253506E2X335KZMB
Opis
CAP CER 3.3UF 10V X7R 1210
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
M3253506E2X335KZMB Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,110" (2,79mm)