M3253503E1B102JZMBTR
Numer produktu DigiKey
1001-2502-1-ND - Taśma cięta (CT)
1001-2502-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
M3253503E1B102JZMBTR
Opis
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
M3253503E1B102JZMBTR Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Digi-Reel®
Częstość uszkodzeń
M (1%)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,99mm)