M3253502E2Z103KZMB7189 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Knowles Novacap
W magazynie: 0
Arkusz danych
10000 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
M3253502E2Z103KZMB7189
Numer produktu DigiKey
1001-M3253502E2Z103KZMB7189TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1001-M3253502E2Z103KZMB7189CT-ND - Taśma cięta (CT)
1001-M3253502E2Z103KZMB7189DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
M3253502E2Z103KZMB7189
Opis
CAP CER 10000PF 25V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M3253502E2Z103KZMB7189 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" (1,02mm x 0,51mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,024" (0,61mm)