M3253502E2A682KZMB
Numer produktu DigiKey
1001-2513-1-ND - Taśma cięta (CT)
1001-2513-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
M3253502E2A682KZMB
Opis
CAP CER 6800PF 50V X7R 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6800 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M3253502E2A682KZMB Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" (1,02mm x 0,51mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,024" (0,61mm)