M3253502E1Z102JZMBTR
Numer produktu DigiKey
1001-2500-1-ND - Taśma cięta (CT)
1001-2500-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
M3253502E1Z102JZMBTR
Opis
CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M3253502E1Z102JZMBTR Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstość uszkodzeń
M (1%)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" (1,02mm x 0,51mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,61mm)