LDEIA1100MA0N00
Numer produktu DigiKey
399-LDEIA1100MA0N00TR-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
LDEIA1100MA0N00
Opis
CAP FILM SMD PEN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF Kondensatory warstwowe 120V 250V Poliester, poli(etyleno-naftalen) (PEN), metalizowany - w stosach 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LDEIA1100MA0N00 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,067" (3,30mm x 1,70mm) (dł. x szer.)
Status części
Nieaktualne
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)
Pojemność
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Tolerancja
±20%
Zastosowania
Motoryzacja
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
120V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V