L0402C1N8SRMQT
Numer produktu DigiKey
399-L0402C1N8SRMQTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
L0402C1N8SRMQT
Opis
FIXED IND 1.8NH 710MA 70 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.8 nH Nieekranowane Cewka indukcyjna 710 mA 70mOhm 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
70mOhm
Prod.
Q przy częst.
61 przy 800MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
6GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±0,3nH
Obudowa dostawcy urządzenia
0402
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Ekranowanie
Nieekranowane
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)