L0402C10NJRMQT
Numer produktu DigiKey
399-L0402C10NJRMQTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
L0402C10NJRMQT
Opis
FIXED IND 10NH 330MA 310 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 nH Nieekranowane Cewka indukcyjna 330 mA 310mOhm 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
310mOhm
Prod.
Q przy częst.
45 przy 800MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
3,2GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
0402
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Ekranowanie
Nieekranowane
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)