GTX-4500-Y685
Numer produktu DigiKey
399-GTX-4500-Y685-ND
Producent
Numer produktu producenta
GTX-4500-Y685
Opis
LINE FILTER 500VAC 50A CHASS MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Trzy fazy (trójnik) Filtr linii EMC/EMI 50 A 500V~ 50Hz Dwa stopnie Zacisk wkrętu
Kategoria
Prąd
50 A
Producent
KEMET
Częstotliwość - robocza
50Hz
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Skrzynka
Agencja zatwierdzająca
cUL, TUV, UL
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 105°C
Typ filtra
Trzy fazy (trójnik)
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Konfiguracja
Dwa stopnie
Styl zakończenia
Zacisk wkrętu
Napięcie - zmienne znamionowe
500V