GTX-41000-Y474
Numer produktu DigiKey
399-GTX-41000-Y474-ND
Producent
Numer produktu producenta
GTX-41000-Y474
Opis
LN FILTER 500VAC 100A CHASS MNT
Szczegółowy opis
Trzy fazy (trójnik) Filtr linii EMC/EMI 100 A 500V~ 50Hz Dwa stopnie Zacisk wkrętu
Kategoria
Prąd
100 A
Częstotliwość - robocza
50Hz
Temperatura robocza
-20°C - 105°C
Napięcie - zmienne znamionowe
500V