GTX-41000-Y473
Numer produktu DigiKey
399-GTX-41000-Y473-ND
Producent
Numer produktu producenta
GTX-41000-Y473
Opis
LN FILTER 500VAC 100A CHASS MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Trzy fazy (trójnik) Filtr linii EMC/EMI 100 A 500V~ 50Hz Dwa stopnie Zacisk wkrętu
Kategoria
Prąd
100 A
Producent
KEMET
Częstotliwość - robocza
50Hz
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Skrzynka
Agencja zatwierdzająca
cUL, TUV, UL
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 105°C
Typ filtra
Trzy fazy (trójnik)
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Konfiguracja
Dwa stopnie
Styl zakończenia
Zacisk wkrętu
Napięcie - zmienne znamionowe
500V