GTX-3500-Y473
Numer produktu DigiKey
399-GTX-3500-Y473-ND
Producent
Numer produktu producenta
GTX-3500-Y473
Opis
LINE FILTER 500VDC 50A CHASS MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Trzy fazy (delta) Filtr linii EMC/EMI 50 A ~ 50/60Hz Dwa stopnie Kostka zaciskowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GTX-3500-Y473 Modele
Kategoria
Prąd
50 A
Producent
KEMET
Częstotliwość - robocza
50/60Hz
Seria
Zastosowania
Przemienniki, systemy napędowe
Opakowanie
Zbiorcze
Agencja zatwierdzająca
cUL, UL
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Typ filtra
Trzy fazy (delta)
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Konfiguracja
Dwa stopnie
Styl zakończenia
Kostka zaciskowa
Napięcie - stałe znamionowe
500V