F881KM472M300A
Numer produktu DigiKey
399-F881KM472M300A-ND
Producent
Numer produktu producenta
F881KM472M300A
Szczegółowy opis
4700 pF Kondensatory warstwowe 300V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
F881KM472M300A Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,413" x 0,236" (10,50mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)