F881FQ474K300Z
Numer produktu DigiKey
399-F881FQ474K300Z-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
F881FQ474K300Z
Opis
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Szczegółowy opis
0.47 µF Kondensatory warstwowe 300V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
F881FQ474K300Z Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
1,240" x 1,083" (31,50mm x 27,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)