F881DY334K300R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.33 µF Kondensatory warstwowe 300V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F881DY334K300R
Numer produktu DigiKey
399-F881DY334K300RTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
F881DY334K300R
Opis
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
F881DY334K300R Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
1,024" x 0,610" (26,00mm x 15,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,965" (24,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)