F881BY823M300A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
TDK
0.082 µF Kondensatory warstwowe 300V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F881BY823M300A
Numer produktu DigiKey
399-F881BY823M300A-ND
Producent
Numer produktu producenta
F881BY823M300A
Opis
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
F881BY823M300A Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,433" (18,00mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)