F881BY683K300R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.068 µF Kondensatory warstwowe 300V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F881BY683K300R
Numer produktu DigiKey
399-F881BY683K300RTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
F881BY683K300R
Opis
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
F881BY683K300R Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,433" (18,00mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)