F881BT273J300Z jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla F881BT273J300Z jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F881BT273J300Z
Numer produktu DigiKey
399-F881BT273J300Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
F881BT273J300Z
Opis
.027UF 300V
Szczegółowy opis
0.027 µF Kondensatory warstwowe 300V 800V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,354" (18,00mm x 9,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Napięcie znamionowe - prąd stały
800V