F881BP393M300C jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 418
0.039 µF Kondensatory warstwowe 300V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F881BP393M300C
Numer produktu DigiKey
399-F881BP393M300C-ND
Producent
Numer produktu producenta
F881BP393M300C
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
F881BP393M300C Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,335" (18,00mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,571" (14,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)