F872BZ124J480R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla F872BZ124J480R jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F872BZ124J480R
Numer produktu DigiKey
399-F872BZ124J480RTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
F872BZ124J480R
Opis
.120UF 480V
Szczegółowy opis
0.12 µF Kondensatory warstwowe 480V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,472" (18,00mm x 12,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,787" (20,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
480V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)