F872BS823J480Z jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla F872BS823J480Z jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F872BS823J480Z
Numer produktu DigiKey
399-F872BS823J480Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
F872BS823J480Z
Opis
.082UF 480V
Szczegółowy opis
0.082 µF Kondensatory warstwowe 480V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,394" (18,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
480V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)