F872BR393J480L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla F872BR393J480L jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F872BR393J480L
Numer produktu DigiKey
399-F872BR393J480LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
F872BR393J480L
Opis
.039UF 480V
Szczegółowy opis
0.039 µF Kondensatory warstwowe 480V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,512" (18,00mm x 13,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
480V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)