F872BB822J480Z jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
8200 pF Kondensatory warstwowe 480V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F872BB822J480Z
Numer produktu DigiKey
399-F872BB822J480Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
F872BB822J480Z
Opis
8200PF 480V
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,157" (18,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
480V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)