F872AL562K480R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
5600 pF Kondensatory warstwowe 480V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F872AL562K480R
Numer produktu DigiKey
399-F872AL562K480RTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
F872AL562K480R
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
F872AL562K480R Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,374" (13,00mm x 9,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
480V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)