F872AK562J480R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla F872AK562J480R jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F872AK562J480R
Numer produktu DigiKey
399-F872AK562J480RTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
F872AK562J480R
Opis
5600PF 480V
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5600 pF Kondensatory warstwowe 480V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,197" (13,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
480V
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)